Servis a oprava strojů

     Provádíme údržbu, opravy a modernizace průmyslových strojů, vývoj a výrobu nových specializovaných zařízení, strojů a výrobních linek na přesné zákaznické řešení. Dále provádíme generální opravy strojů a zařízení a rekonstrukce původních technologií s rozšířením o automatizaci, senzoriku včetně návrhu vlastního SW vhodného pro potřeby zákazníka. 

     Poskytujeme servisní smlouvu , která zákazníkům zajišťuje ochranu jejich výrobních kapacit 24/7, a to včetně vzdáleného SW přístupu pro větší efektivitu servisního zásahu.

     Gusto Energy je prostorově, strojně, technologicky a personálně vybavena pro poskytování servisních služeb. Disponujeme vlastním prostorem, kde jsme schopni stroje otestovat, opravit, vybavit moderní technologií a zákazníkům odprezentovat. 

Vývoj a výroba vlastních strojů pro potravinářství

GUSTO PFM3000

Stroj pro vážení a dávkování sypkých materiálů v rozsahu 0,25-3 Kg s přesností do 1% vážené dávky s násypkou 120 litrů. Příkon 0,66 kW, tlakový vzduch 6 bar s maximálním odběrem 80 l za hod. Výkon stroje 350 ks 0,5 Kg dávek za hodinu.

Generální oprava řeznického kutru LASKA KU130DC

Převinutí kotvy stejnosměrného motoru 66kW, nový DC měnič ABB, kompletní nová výzbroj elektro rozváděče, nový ovládací pult a řídící SW, nové plastové víko, přetěsnění krytů, výměna olejů a maziv, vyčištění stroje suchým ledem.